» 
»
 

13 yaşındaki kayıp Mert'ten acı haber geldi

Günlerdir ailesinin aradığı 13 yaşındaki Mert Meydan'dan acı haber geldi. Meydan'ın trafik kazasında hayatını kaybettiği belirlendi.

Geçtiğimiz Pazartesi günü arkadaşlarıyla birlikte oyun oynamak için çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 13 yaşındaki Mert Meydan'dan kötü haber geldi. Günlerdir ailesinin aradığı talihsiz Mert'e, Halkalı Gümrük yolunda bir aracın çarptığı ve yaşamını yitirdiği belirlendi.

Dün akşam polis ekipleri Mert Meydan'ın ailesini arayarak cenazeyi Adli Tıp Kurumu'nda teşhis ettirdi. Meydan'ın halası, Mert'e çarpan aracın sürücüsünün alkollü olduğunu iddia ederek, 15.38 sıralarında internet kafeden ayrıldığını, Mert'in köpeklerle karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, sarhoş biri tarafından ezilerek hayatını kaybettiğini dile getirdi. Mert'in halası, kendilerinin acı haberi dün aldıklarını söyledi. Mert'in ölümüne neden olan sarhoş sürücünün yakalanıp, hapise atıldığını ifade etti.

Acılı baba ise, Mert'in ölüm haberini emniyetten aldığını vurgulayarak, çocuğunun öldüğünü çocuk bürodan öğrendiğini, kendisine resim gösterdiklerini ve o resimden tam olarak Mert'i tanıyamadığını, ancak Adli Tıp Kurumu2nda teşhis ettiğini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *