» 
»
 

14 Kasım Pazartesi yurtta hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Doğu ve Orta Karadeniz'in kıyıları, Sinop çevreleri ile gece saatlerinden itibaren Batı Karadeniz kıyılarının sağanak yağışlı olması bekleniyor. 14 Kasım illere göre güncel hava durumu detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinde hava sıcaklıklarında 3 ile 9 derece bir düşüş meydana gelecek. Diğer kesimlerde ise hava sıcaklıklarında önemli değişiklik olması beklenmiyor. Yurdumuzun kuzey ve iç kesimleri bugün genellikleri parçalı ve yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz'in kıyıları, Sinop'un çevreleri ile gece saatlerinden itibaren Batı Karadenğiz'İn kıyılarının aralıklı olarak sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Bu sabah ve öğle gece saatlerinde Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Marmara'nın doğusu, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Muğla, Hatay ve Uşak çevrelerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

14 Kasım Pazartesi illere göre hava durumu ise şöyle, Ankara 14 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 12 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, İzmir 18 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Bursa 14 derece parçalı bulutlu, Adana 25 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

Adana 25, Antalya 23 derece az bulutlu ve açık, Samsun 15 derece parçalı ve çok bulutlu, zamanla aralıklı sağanak yağışlı, Trabzon 19 derece parçalı ve çok bulutlu, zamanla aralıklı olarak sağanak yağışlı olması bekleniyor. Erzurum 13 derece parçalı ve az bulutlu, Diyarbakır 22 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *