» 
»
 

17 yaşındaki Emre Keskin cinayetinin perde arkasında vahşet var!

Afyonkarahisar'da 25 gün kayıp olmasının ardından 17 yaşındaki Emre Keskin'in cesedi bulundu. Vücudunda birçok darp ve bıçak izi bulunan Keskin'in 3 kişi tarafından gasp edilip öldürüldüğü ortaya çıktı. 3 zanlı tutuklanıp ceza evine gönderildi.

Afyonkarahisar'da meydana gelen korkunç olay Emre Keskin'in kayıp olmasının ardından 25 gün sonra meydana geldi. Polisler 25 gündür kayıp olan Keskin'i ararken cep telefonu sinyallerin kesildiği bölgeye yoğunlaşarak tanınmaz halde bir erkek cesedi buldular. Erkek cesedi karın ve göğüs bölgesinden bıçaklanmıştı.

Cesedin teşhis edilmesinin ardından 17 yaşındaki Emre Keskin'e ait olduğu ortaya çıktı. Adli Tıp Kurulu'na gönderilen Keskin'in cansız bedeni yapılan otopsi sonrasında dövülerek ardından da 15'e yakın bıçak izi ile yaralayarak öldürülmüştü. Emre Keskin'in kaybolmadan önce bir haftasonunda ailesi ile katıldığı bir düğünde tartıştığı gençler ile arasında bir husumet olabileceği düşünüldü.

Polislerin araştırmaları sonrasında Keskin'in tartıştığı 6 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan Sezer A., İsmail Ü., Bircan B. ve Yılmaz B. adli kontrolün ardından Bircan B. serbest bırakıldı. Diğer üç kişi ise mahkeme tarafından tutulandı ve ceza evine gönderildi.

Keskin'in ailesinden alınan bilgilere göre, olayın ardından resmen ... çıktı. Emre Keskin'in annesinin iddialarına göre, Afyonkarahisar'ın Taşpınar semtinde zanlıların işkence yaptığı ve önce gasp edip sonra dövüp ardından da 15 kez göğüs ve karın bölgesinden bıçaklandığını söylediler. Keskin önce bir evde öldürülüp daha sonrasında kent ormanı civarına atıldığı da iddialar arasında yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *