» 
»
 

18 Aralık Pazar güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelre göre, yurt genelinde yağışlar beklenmiyor. Hava sıcaklıkları ise mevsim normallerinin altında seyredecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurt genelinde yağışlar etkisini kaybediyor. Ülkemizin güney kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, diğer kesimlerin ise parçalı ve az bulutlu geçmesi bekleniyor. Yurdun doğu kesimlerde kuvvetli olmak üzere iç kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıkları ise yurt genelinde mevsim normallerinin altında seyretmeye devam edecek. Rügzar, genellikle kuzey yönlerden hafif ve ara sıra orta kuvvette esecek.

18 Kasım Pazar bazı illere göre hava durumu şöyle, Ankara 1 derece parçalı ve az bulutlu, İstanbul 7 derece parçalı ve az bulutlu, İzmir 9 derece parçalı ve az bulutlu, Adana 12 derece parçalı ve çok bulutlu, Antalya 15 derece parçalı ve çok bulutlu olacak.

Samsun 5 derece parçalı ve az bulutlu, Trabzon 5 derece parçalı ve az bulutlu, Erzurum -14 derece parçalı ve az bulutlu, Diyarbakır 2 derece parçalı ve çok bulutlu olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *