» 
»
 

19 Eylül 2017 hava durumu: Bazı iller yağışlı

Yurt genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 6-8 derece üzerinde seyrediyor. Yurdun kuzey ve iç kesimleri parçalı bulutlu, Doğu Anadolu'nun doğusu parçalı bulutlu ve diğer kesimlerin ise az bulutlu olması bekleniyor.19 Eylül 2017 illere göre hava durumu ayrıntılarda...

Sıcak hava yurtta etkisini büyük bir bölümde gösteriyor. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 6 ila 8 derece üzerinde seyretmeye devam etmesi bekleniyor. Çarşamba ve perşembe günleri ise Marmara'nın batısından başlayacak yağışlar geleceği tahmin ediliyor.

Yağışların, gök gürültülü ve sağanak şeklinde ve genellikle akşam saatlerinde etkili olması bekleniyor. Yağışlar ile birlikte hava sıcaklıklarında da düşüş görülecek. 19 Eylül 2017 illere göre hava durumu şöyle;
 

İstanbul 29 derece güneşli, Ankara 35 derece sağanak yağışlı, İzmir 36 derece açık ve güneşli olması bekleniyor. Antalya 30 derece az bulutlu ve iç kesimleri yer yer çok bulutlu, yerel kesimleri kısa süreli öğle saatlerinden sonra sağanak yağışlı, Adana 35 derece az bulutlu olacak.

Samsun 26 derece parçalı bulutlu ve iç kesimler yer yer çok bulutlu, Trabzon 27 derece parçalı bulutlu, iç kesimleri yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Elazığ 35 derece az bulutlu, Erzurum 28 derece az bulutlu, öğle saatlerinden sonra parçalı bulutlu, Diyarbakır 38 derece az bulutlu ve açık olacak.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *