» 
»
 

19 Ocak Perşembe yurtta hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yağışların Marmara'nın güneydoğusu, Kuzey Ege'nin iç kesimlerinde yağmur ve sağanak, Ankara, Bolu, Eskişehir, Düzce, Amasya, Tokat, Ardahan, Kars ve Iğdır çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. 19 Ocak hava durumu illere göre detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Ege, Marmara, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Kars, Sinop, Ardahan, Bolu, Düzce, Iğdır, Sivas, Eskişehir ve Ankara çevrelerinin yağışlı geçmesi bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise kuzey ve iç kesimlerde 2 ile 4 derece azalması ve mevsim normalleri civarında seyredecek.

19 Ocak Perşembe illere göre hava durumu şöyle; Ankara 5 derece parçalı bulutlu, sabah saatlerinde yer yer puslu ve sisli, gece saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı olacak. İstanbul 8 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, İzmir 15 derece parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı ve Adana’nın 17 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

Bursa 10 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı, Antalya 17 derece az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu olması bekleniyor. Samsun 9 derece çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı yağmurlu, Trabzon 11 derece çok bulutlu, gece saatlerine kadar aralıklı yağmurlu ve Diyarbakır 11 derece az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *