» 
»
 

2 Şubat 2017 güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı, iç ve güney bölgelerinde hava sıcaklıkları 2 ile 4 derece artacak. Artvin çevrelerinin ise kar yağışlı geçmesi bekleniyor. 2 Şubat hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklıkları yurdun iç, batı ve güney kesilerinde 2 ile 4 derece artması bekleniyor. Kuzey, iç ve doğu kesimlerde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte, sabah ile gece saatlerinde Trakya kesimi, İç Ege, Marmara'nın doğusu, Göller Yöresi ile İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda yer yer pus ve sis hadisesi görülecek. Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu'nun kuzey ile doğusunda dik ve eğimli yamaçlarda çığ düşme riski bulunmaktadır.

2 Şubat Perşembe illere göre güncel hava durumu şöyle; Ankara 4 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 8 derece az bulutlu ve açık, İzmir 12 derece az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, Bursa 11 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

Adana 13 derece az bulutlu ve açık, Antalya 17 derece az bulutlu ve açık, zamanla yer yer parçalı bulutlu, Samsun 7 derece az bulutlu ve açık, Trabzon 5 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Erzurum -6 derece parçalı yer yer çok bulutlu, Diyarbakır -1 derece parçalı ve az bulutlu olması tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *