» 
»
 

2 yaşındaki çocuğun camdan düşüşü saniye saniye görüntülendi

Üsküdar'da evinin penceresinden aşağıya bakarken dengesini kaybedip zemine düşen 2 yaşında ki çocuk kamera tarafından anı anına görüntülendi. Durumu ağır olan 2 yaşında ki çocuk yoğun bakımına kaldırıldı.

İstanbul Üsküdar'da evinin penceresinden aşağı bakan 2. yaşındaki Egemen Acer isimli küçük çocuk dengesini kaybedip asfalt zemine hızla düştü. Korkunç olay saat 10.00 civarında Cumhuriyet Mahallesi, Libadiye Caddesi üzerinde meydana geldi.

Babasının mesleği Avukatlık olan 2 yaşındaki Egemen, evde bakıcısı ile birlikte oyun oynuyordu. Bakıcı evi havalandırmak için camı açık bıraktı ve mutfağa doğru gitti. Bu sırada 2 yaşındaki Egemen Acer cama çıktı ve bir anda dengesini kaybedip yoldan o esnada geçen bir kadının önüne ani ve hızlı bir şekilde yüz üstü düştü. Kadın, kısa süreli bir şok yaşadıktan hemen sonra çığlıklar atarak çocuğu yerden kaldırmaya çalıştı. Kadının yardımına çevrede bulunan vatandaşlar geldi.

Vatandaşların yardımı ile ambulans çağırıldı. Fakat çok fazla kan kaybeden çocuğu yoldan geçen araçların yardımı ile vakit kaybetmeden hastaneye götürecekleri sırada bakıcısının çocuğu alıp hastaneye götürdüğü söyleniyor.

Yaklaşık 10 metre yüksekliğindeki bir camdan düşen çocuk hemen hastaneye götürüldü, gider gitmez yoğun bakıma alınan küçük Egemen'in durumunun ağır olduğu belirtildi. Hastaneye kaldırılan Egemen Acer'in yakınlarının 15 dakika sonra hastaneye geldiği iddia ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *