» 
»
 

20 Kasım Pazar güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre yurt genelinde bugün yağış beklenmiyor. Genellikle açık ve az bulutlu, batı kesimlerinin ise zamanla parçalı bulutlu olması tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, ülke genelinde bugün yağışlar olmayacak. Yurdun az bulutlu ve açık, batı kesimlerinin ise zamanla parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara'da yer yer sis, iç ve doğu kesimlerde ise don olayı bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise iç bölgelerde 1 ile 3 derece artması diğer kesimlerde ise değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

20 Kasım Pazar illere göre hava durumu şöyle, Ankara 15 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 17 derece az bulutlu ve açık, sabah saatlerinde sis hadisesi bekleniyor. İzmir 19 derece az bulutlu ve açık, Bursa 19 derece az bulutlu ve açık olacak. Adana 25 derece az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Antalya 24 derece az bulutlu ve açık, Samsun 16 derece az bulutlu ve açık, Trabzon 15 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Erzurum -1 derece az bulutlu ve açık, Diyarbakır 17 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *