» 
 

2016 Best Model of Turkey birincileri belli oldu

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 29.’su düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasının finali geçtiğim gece muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi. Birincilik tacının sahibi erkeklerde Onur Seyit Yaran kızlarda da Gizem Kayalı oldu.

Sunuculuğunu Ece Gürsel ve İbrahim Gayberi’nin üstlendiği gece tam bir görsel şova dönüştü. Bu özel organizasyonda Şevval Sam, Derya Uluğ, Kolpa, Simge ve Buray gibi ünlü sanatçılar sahne aldı. Bayanlarda geçen yılın birincisi olan Yağmur Ayrık bir yıl boyunca taşıdığı tacını Best Model of Turkey Gizem Kayalı'ya devretti. Erkeklerde ise birincilik Onur Seyit Yaran’ın oldu.

Gecede kadın finalistlerin taşıdığı birbirinden güzel kıyafetlerde Ertan Kayıtkent, Vural Gökçaylı, Yıldırım Mayruk ve Erol Albayrak gibi ünlü modacıların imzası bulunurken, erkek finalistlerin kostümleri ise Bisse ve Levon Kordonciyan tarafından tasarlandı.

Yarışmada bayanlarda birinci olan Gizem Kayalı 21 yaşında, 1.83 boyunda ve 55 kilo. İstanbul Üniversitesi Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi okuyan Kayalı, Best Model of Turkey yarışmasından önce Miss Turkey 2012'ye katılan Gizem Kayalı bu yarışma neticesinde herhangi bir derece elde edememiştir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *