» 
 

2016'nın en değerli 10 markası belirlendi

Dev markalar tarafından prestij olarak kabul edilen ve her yıl olduğu gibi 2016 yılı içinde hazırlanan en değerli markalar listesinin ilk 10 markası belli oldu...

Her yıl olduğu gibi bu yılda (2016) hazırlanan en değerli markalar listesinin birincisi belli oldu. Dev firmalar tarafından gövde gösterisi, itibar savaşı olarak kabul edilen listede birinci sırayı teknoloji devleri arasında yer alan Apple alırken, ikincilik koltuğuna yine bir dünya devi, Alphabet (Google) oturdu. 

2016 en değerli 10 markanın bulunduğu listeye şöyle bir göz atacak olursanız, 1- Apple, 2- Alphabet (Google), 3- Coca-Cola , 4- Microsoft, 5- Toyota, 6- IBM, 7- Samsung, 8- Amazon, 9- Mercedes, 10- General Electric sıralamasında teknoloji devlerinin yine zirveyi kimseye bırakmadığını göreceksiniz. İlk 100 ismin bulunduğu listeye bakıldığında ise toplam 29 teknoloji ve otomotiv şirketinin olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan listede Facebook'un olmayışı dikkatlerden kaçmazken, yüzde 48'lik büyümeyle en çok gelişim sağlayan markalar arasında zirvede bulunan bu ismin olmayışı kafaları karıştırıyor.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *