» 
»
 

2017 saç modası plajlarda da etkisini gösteriyor

Sıcak yaz günlerini plajlarda değerlendiren bayanlar 2017 saç modelleri ile güneşlenmenin tadını çıkarıyor. Peki 2017 yaz sezonunda en trend saç modelleri hangileri, hanımlar tatilde stil sahibi olabilmek için hangi saç toplama şekillerini uygulamalı? İşte tatilde saç modasına dair ayrıntılar...

Başlayan tatil sezonu ile birlikte plajlarda yerini alan bayanlar 2017 yaz saç modası konusunda da oldukça meraklı. Sahillerde demode görünmek istemeyen bayanlar trend bir görünüm oluşturmak için hem kıyafetleri hem de saç stilleri konusunda oldukça duyarlı. MOS Nişantaşı Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2017 yaz saç modelleri hakkında bilgi verdi.

2017 yaz sezonu saç stilleri hakkında bilgi veren saç tasarım uzmanları Subaşı ve Uzelli, salaş örgüler, çift topuzlar, doğal okyanus dalgaları ve tüylü saç aksesuarlarının bu yazın en trendleri arasında olduğunu belirtti. Eğlenceli kişiliğini ön plana çıkarmak isteyenlerin özellikle rengarenk saç tüylerini tercih ettiğini belirten uzmanlar, bu tüylerin salaş örgü ve topuzlarda kullanıldığı gibi ince örgülerle de ön plana çıkarılabileceğini kaydetti.

EN YENİ TREND SAÇ MODELİ: ÇİFT TOPUZ
Dağınık olarak iki yandan eşit olarak toplanan çift topuz modelinin bu yılın en yeni trend saç modelleri arasında yer aldığını belirten Subaşı, bu topuzların kişiye salaş ve sevimli bir hava verdiğini belirtirken, topuzların yüksek ya da alçak yapılabileceğini ifade etti. İkili topuz saç modeli için de bir tüyo veren Subaşı, eğer topuz gevşek toplanırsa bırakılan saç tutamlarının daha yoğun görüneceği ve saçların daha hacimli olacağı bilgisini paylaştı.

YARIM TOPUZ İLE PLAJLARDA DOĞAL GÖRÜNÜM
2017'de plajlarda nemli saçların doğal görünmesi için en uygun modelin yarım topuz olduğunu ifade eden Uzelli ise bu saç modelinin sadece plajda değil aynı zamanda havuz partilerinde de oldukça uygun bir  seçenek olduğunu belirtti.

Yaz aylarının vazgeçilmez saç modeli yarım topuzun hala popüler olduğu belirtilirken, dalgalı saçlar da yine olmazsa olmazlar arasında. Kendisine denizkızı havası vermek isteyen bayanlar ufak dokunuşlarla şekillendirilmiş dalgalı saçlar ile bu havayı yakalamanız hiç de zor değil. Saçlarınızdaki doğal ışıltılar dalgalı saçlar ile ön plana çıkabilir ve siz de plajlarda stil sahibi görünebilirsiniz.

2017 YAZ SEZONU SAÇ MODELLERİ FOTO GALERİ

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *