» 
»
 

2017 yaz trendleri! Bu yaz hangi renkler ve desenler moda?

Yaz sezonuna az bir zaman kala 2017'nin moda renkleri ve trend desenleri neler sizin için araştırdık. İşte 2017 yazının trendleri...

Yaz mevsimine kısa bir süre kala trendi takip etmek isteyen hanımlar için önemli haberlerimiz var. Öncelikle söylemeliyiz ki rengarenk bir yaza hazır olun! Bahar aylarında başlayan nakış trendi 2017 yaz sezonu boyunca devam edecek. Renk renk nakışlarla bezenmiş jeanler, gömlekler ve elbiselerin yanı sıra nakış artık ayakkabı ve çantalarda da sık sık karşınıza çıkacak. Gardırobunuzda mutlaka çiçekli desenlerin nakışla işlendiği parçalar bulundurmanızda fayda var. Nakışlı ayakkabı ve çantalar bu yazın en dikkat çekici parçaları arasında yerini alırken, bunları her tarz kıyafetle kombinleyebilmek özgürlüğünü de yaşayacaksınız.

İkinci olarak sizlere önerebileceğimiz yaz modasından tüyolar arasında pötikare desenler yer alıyor. 2017 yazında nakış dışında en çok karşılaşacağınız desenlerden birisi de pötikare desenler olacak. Hem giysilerde hem de ayakkabı ve çantalarda bol bol pötikare görebilirsiniz. Trendi yakalamak isteyen hanımlar için bir kaç parça "pötikare alışverişi" yapmakta fayda var.

2017 yaz renkleri ise sayılamayacak kadar çok. Sarılar, maviler, morlar, pudraların yanı sıra altın ve gümüş yine revaçta olacak. Özellikle çanta ve aksesuarda altın ve gümüş renkleri tarz kadınların tercihleri arasında yer alacak. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *