» 
»
 

2017'de hangi burcu neler bekliyor?

Geçmiş tarihi Mezopotamya yıllarına kadar dayanan astroloji, henüz bilimsel açıdan tam olarak ispatlanmamış olsa da insanların büyük merak konusu olmuştur. Öte yandan gök yüzünde gerçekleşen olaylar ve gök taşlarının insanlar ve karakterleri üzerinde etkisi olduğu bilinmektedir. Peki, 2017'de hangi burçlar neler yaşayacak? Ayrıntılar haberde...

Astrolojiye göre toplamda on iki ayı temsil eden on iki adet burç bulunmaktadır. Bütün burçlar yıllık, haftalık ve günlük olarak değerlendirmeye alınır. Burç yorumları insanların merak ederek sıklıkla takip ettiği bir durum olmuşur. Burçlar insanların karakteristik özelliklerini ve ruh hallerini yorumlamaktadır. Pek çok insan burç yorumlarını sıkı sıkıya takip ederek, hayatlarındaki adımları ona göre atarlar. Burçlar doğrultusunda kimi zaman aşk hayatlarına yön verirken, kimi zaman da önlerine gelen fırsatların farkına varırlar. Peki, 2017 burçların durumları ne olacak? Bir yılı daha geride bırakmaya sayılı günler kala yeni yılda burçları neler bekliyor? Hayatlarında neler değişecek? 

KOÇ BURCU

Yeni yılda Koç burcunu fedakarlıklar bekliyor. Yeni yılın ilk aylarını sakin geçirecek koçlar, Nisan ayının ardından "Ne ekersen onu biçersin" sözünü adeta yaşayacaklar. Çünkü yaptıkları fedakarlıkların karşılığını görme sırası onlara gelecektir. Yeni yılda herşeyi sorgulamak yerine, tüm soruları kendilerine yöneltmeleri gerektiğini öğreneceklerdir.

BOĞA BURCU

Boğalar 2017'de adeta tabularını yıkacakları yeni bir döneme girecekleri. Yapmak isteyip yapamadıkları, gerçekleştiremedikleri hayallerini hayata geçirmek için doğru yılın geldiğini fark edecekler. Eylül'de ise onları güzel bir gelişme bekleyecek.

İKİZLER BURCU

Geçmişin üzerine yeni bir sayfa çekerek, bu yıl kendilerini dizginlemeleri gerekecek. Sinirlerine dikkat etmesi, sinir sistemini bozacak hastalıklara karşı sakin tavırlar sergilemesi gerekecektir. Eski ilişkilere geri dönüş yapmaması İkizler için önemlidir.

YENGEÇ BURCU

Kışkançlıkları, güvensizlikleri ve kuşkuları geride bırakırsa Yengeçler, bu yıl çok güzel bir ilişki yaşayacaktır. Öte yandan bir takım bağımlılıklarından da kurtulacaktır.

ASLAN BURCU

Yaratıcılığını kullanabilecekleri yeni bir yıl Aslanları bekliyor olacak. Sesini çokça çıkarabileceği, herkese sesini duyurabilecekleri güzel günler bekliyor.

BAŞAK BURCU

Bu yıl paraya boğulacakları ve çok sık tatil yapacakları bir yıl bekliyor. İlişki konusunda ise inançlarını kaybetmemeleri gerekiyor.

TERAZİ BURCU

Yeni ev, iş ve aşk Terazileri yeni yılda bekliyor olacak. Hayatlarında büyük değişimler söz konusu ve eski dostlarına sırtlarını dönmemekte fayda var. Aşkta da ikilemeye girmeden doğru kararlar vermek en doğrusudur.

AKREP BURCU

Sabrın sonu selamet olacak ve bu yıl para ile aşk dolu bir yıl olacak.

YAY BURCU

Soyal medya ve yeni çevre sende olumlu etkiler bırakacak. Ancak eski aşklar yeniden patlak verecek. Çocuk sahibi olmak isteyen yaylar için doğru bir yıl olacak.

OĞLAK BURCU

Herşeyi çabuk kabullenmemeleri gerekiyor. Ancak herşeye direnmeleri de Oğlakları zararlı çıkartabilir. Önemli olan sakin olmak ve artık eski huylarından kurtulmaktır.

KOVA BURCU

Bu yıl Kovalar için kendine yakışanı bulma yılı. Yeni değişimlere ve yeni aşka yelken açmanın tam zamanı. Sürprizlerle dolu bir yıl Kovaları bekliyor.

BALIK BURCU

Geride bıraktığın senede gerek dostlarınla gerek ilişkileriyle sınanan Balıklar için artık yönetme ve kazanma zamanı gelmiştir. Karşına çıkacak yeni fırsatları değerlendirmen için güzel bir yıl olacak. Öte yandan karşısına çıkan aşkı kaçırmamaları gerekiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *