» 
»
 

21 Ekim güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre 21 Ekim Cuma günü yurtta hava durumu, kuzey kesimlerde parçalı bulutlu, diğer bölgelerde az bulutlu ve açık olacak. Hava sıcaklıkları iç ve batı bölgelerde 2-4 derece artacak. İllere göre hava sıcaklıkları ise detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, yurdun kuzey kesimleri parçalı bulutlu, diğer kesimler az bulutlu ve açık olacak. Hava sıcaklıkları yurdun iç ve batı kesimlerinde 2 ila 4 derece artacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgar, kuzey ve kuzeydoğu'dan poyraz şeklinde, Doğu Akdeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda güney ve güneybatı yönlerinden hafif ve ara ara orta kuvvette, Marmara'nın kuzeyi ile Batı Karadeniz'in kıyı kesimlerinde yer yer kuvvetli olarak esecek.

21 Ekim Cuma günü illere göre hava sıcaklıkları ise şöyle, Ankara 21 derece az bulutlu ve açık, İstanbuul 22 derece parçalı bulutlu, İzmir 23 derece az bulutlu ve açık olacak. Adana 29 derece az bulutlu ve açık, Bursa 22 derece az bulutlu, Antalya 26 derece az bulutlu ve açık olacak. Samsun 19 derece parçalı bulutlu, Trabzon 18 derece parçalı ve ara ara çok bulutlu, Erzurum 14 derece az bulutlu, Diyarbakır 26 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *