» 
»
 

21 Ocak Cumartesi güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olacağı beklenmiyor. Yurt geneli parçalı ve çok bulutlu olacak. 21 Ocak 2017 hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, ülke geneli parçalı ve çok bulutlu olacak. Afyonkarahisar, Doğu Karadeniz, Mardin, Karaman, Şırnak, Hakkâri ve Konya'nın güney ile batısı, Van'ın güney, Şanlıurfa'nın doğu kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarında ise önemli bir değişiklik olmayacak ve sıcaklıklar mevsim normalleri civarında seyredecek.

Yağışların; genellikle karşa karışık yağmur ve kar, Doğu Karadeniz kıyıları ile Mardin çevrelerinde yağmur şeklinde olacağı tahmin ediliyor. İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi görülecek.

21 Ocak Cumartesi illere göre hava sıcaklıkları şöyle; Ankara 3 derece parçalı bulutlu, İstanbul 4 derece parçalı bulutlu, Bursa 6 derece parçalı ve az bulutlu, İzmir 9 derece parçalı ve az bulutlu olacak. Adana 17 derece parçalı ve az bulutlu, Antalya 16 derece parçalı ve az bulutlu, Samsun 6 derece parçalı bulutlu, Trabzon 5 derece çok bulutlu, aralıklı yağmur ve iç kesimleri kar yağışlı, Erzurum -5 derece parçalı ve çok bulutlu, Diyarbakır 11 derece parçalı bulutlu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *