» 
 

22 Eylül Müge Anlı'da 6 yaşındaki Funda ve teyzesi Elif Zar bulundu mu?

Müge Anlı ve Tatlı sert Ekibi teyzesi tarafından alıkonulan 6 yaşındaki Funda ve teyze Elif Zar bulundu... Son programda çok önemli ipuçlarına ulaşan Müge Anlı bugün (22 Eylül) yayınlanacak programda son durumla ilgili önemli bilgiler verdi...

6 ve 10 yaşındaki iki yeğenini kaçırarak daha sonra erkek olan 10 yaşındaki yeğenini Ankara otogarına bırakarak 6 yaşındaki yeğenini yanında götüren teyze her yerde aranıyor. Teyzenin yaşadığı ptikolojik travmalar nedeni ile bu eylemi gerçekleştirdiği ancak çocuklara zarar vermeyeceği düşünülüyor.

Dünkü programda Müge Anlı’nın konunun detaylarını anlatmasının ardından canlı yayına katılarak ihbarda bulunan Osman isimli kişi Sivas’ta gördüğünü iddia etti. İhbar üzerine harekete geçen Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi yola çıkarken, harekete geçen Sivas emniyet müdürlüğü görüntüleri incelemeye alarak görüldüğü iddia edilen kadın ve çocuğun teyze Elif ve Funda'ya ait olduğunu tespit ediyor. Ancak yine gelen bir ihbarla Elif Zar’ın yeğeni ile birlikte bilet alarak Ankara’ya geldiği bildirildi. Alarma geçen emniyet ekipleri Ankara AŞTİ otogarı ve çevresinde soruşturma başlattı.

Yapılan kamera incelemelerinde Salı sabahı Ankara otogarına indiği, yaklaşık yarım saat kaldığı otogardan Keçiören istikametine giden ücretsiz servis aracına binerek oradan ayrıldığı belirlendi… programa telefonla bağlanan Çınar Ercan, teyze ve yeğeni dün saat 10.00 sularında Ankara Siteler'de gördüğünü, kendisinden 5 TL istediğini ve elinde bir battaniye olduğunu ifade etti.

Fethi isimli vatandaş, yayına bağlanarak akşam kayseri otobüsüne binen teyze yeğenin ilk olarak Sivas'a bilet kesritdiklerini ancak inmeyerek Kayseri'ye devam edeceklerini söylemeleri üzerine şüphelenerek, otobüs yetkililerinin Kayseri polisine haber verdiklerini ve ihbar üzerine terminali ablukaya alan ekiplerin Kayseri terminalinde teyze ve yeğeni otobüs yetkilileri tarafından teslim edildiğinin bilgisini verdi...

 

 

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *