» 
»
 

22.10.2016 Cumartesi hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Yurdun kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu, Marmara ve Ege'nin batı kesmimlerinin ise sağanak yağışlı, diğer kesimlerin az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan hava tahminlerine göre yurdun kuzey kesimleri bugün parçalı olacak. Marmara ile Ege'nin batı kesimleri sağanak yağışlı, diğer bölgeler ise az bulutlu ve açık olarak geçecek. Hava sıcaklıklarında ise önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgâr, genellikle kuzey ve kuzeydoğu kesimlerinden esecek. Doğu Akdeniz'in kıyıları, Doğu Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu'nun ise güneydoğusundan güney ve güneybatı yönlerinden hafif ve ara ara orta kuvvette esmesi bekleniyor.

22.10.2016 için hava durumu illere göre ise şöyle, Ankara 22 derece az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu olacak. İstanbul 22 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, İzmir 24 derece parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden sonra ise sağanak yağışlı olacak. Adana 30 derece az bulutlu ve açık, Bursa 24 derece parçalı ve zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden sonra ise ilin batı kesimlerinde sağanak yağışlı geçecek. Antalya 27 derece az bulutlu ve açık, Samsun 21 dereceparçalı ve yer yer çok bulutlu, Trabzon 20 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Erzurum 15 derece parçalı ve az bulutlu, Diyarbakır 26 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *