» 
»
 

23 Kasım Çarşamba güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun genelinde yağışların olması beklenmiyor. Kuzeybatı ile zamanla güneybatı kesimleri parçalı bulutlu, diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık olacak. 23 Kasım Çarşamba hava durumu illere göre ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Yurt genelinde yağışların olması beklenmiyor. Yurdun kuzeybatı ile zamanla güneybatı kesimlerin parçalı, yer yer çok bulutlu ve diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi tahmin ediliyor. Bugün sabah ve akşam saatlerinde ise Batı Karadeniz'in kuzey kesimleri, Marmara, Kuzey Ege, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğu kesimleri ile Karaman çevrelerinde yer yer sis ve pus hadisesi meydana gelecek. Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda ise kuvvetli olmak üzere doğu kesimlerde buzlanma ve don olayları bekleniyor.

23 Kasım Çarşamba illere göre hava sıcaklıkları ise şöyle, Ankara 15 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 16 derece parçalı bulutlu ve sabah saatleri ile gece saatlerinde yer yer puslu, sisli, İzmir 17 derece az bulutlu ve açık, sabah saatlerinde ise yer yer puslu olacak.

Bursa 15 derece parçalı bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde ise yer yer puslu ve sisli, Adana 23 derece az bulutlu ve açık, Antalya 22 derece az bulutlu ve açık, Samsun 16 derece az bulutlu ve açık olacak. Trabzon 15 derece az bulutlu ve açık, Erzurum 3, Diyarbakır 18 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *