» 
»
 

25 Ekim Salı güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz'in kıyıları ile Doğu Anadolu'nun doğusu, Sinop, Artvin ve Kastamonu'nun kıyı ilçeleri ile Sakarya, Kocaeli, Yalova ve İstanbul'un kuzey ve doğu kesimlerinde yağış bekleniyor. İllere göre hava durumu ise 25 Ekim için detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan hava tahminlerine göre, yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Doğu Anadolu'nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Artvin, Sinop ve Kastamonu'nun kıyı ilçeleri ile sabah saatlerinde hafif olmak üzere Sakarya, Kocaeli, Yalova, İstanbul'un kuzey ve doğu kesimlerinin yağışlı, diğer yerlerin ise az bulutlu ve açık geçecek. Yağışların genel olarak, Rize, Trabzon'un doğu ilçeleri ile Artvin'in kıyı kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde ise Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması tahmin ediliyor.

25 Ekim için illere göre hava durumu ise şöyle, Ankara 17 derece parçalı ve kuzey çevreleri yer yer çok bulutlu, İstanbul 19 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde doğu ve kuzey kesimleri az yağmurlu, Bursa 20 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. İzmir 22 derece parçalı ve az bulutlu, Antalya 27 derece az bulutlu ve açık, Adana 31 derece parçalı ve az bulutlu, Konya 17 derece parçalı bulutlu olması bekleniyor.

Samsun 17 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı olmak üzere yağmurlu olması bekleniyor. Trabzon 17 derece parçalı ve çok bulutlu, iç kesimlerinde karla karışık yağmur, yağışların doğu ilçelerinde kuvvetli ve çok kuvvetli olması bekleniyor. Erzurum 12 derece parçalı ve çok bulutlu, Diyarbakır 24 derece parçalı ve az bulutlu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *