» 
»
 

26 Eylül Pazartesi hava nasıl olacak?

Alınan hava tahminlerine göre, hava sıcaklıkları iç ve doğu kesimlerde 2 ile 4 derece artacak ve yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. İstanbul ve Kocaeli çevreleri yer yer sağanak yağışlı olacak. İllere göre hava durumu ise detaylarda…

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, yurdun kuzey ve doğu kesimleri parçalı ve çok bulutlu, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Yalova ve Bartın çevreleri ile Kırklareli, Sakarya’nın kıyı kesimleri, Düzce’nin kuzey kesimleri, Balıkesir’in Erdek ve Bandırma İlçelerinde yer yer sağanak yağışlı olması bekleniyor. Hava sıcaklıkları doğu ve iç kesimlerde 2 ile 4 derce artacak. Hava sıcaklıkları ise mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Rüzgâr, kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden hafif ve ara ara orta kuvvette, Marmara ile Ege’nin kıyı kesimlerinde ise kuvvetli olarak esecek.

Bazı illere göre beklenen günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle, Ankara 30 derece parçalı ve az bulutlu, İzmir 26 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 22 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı olarak yerel kesimler sağanak yağışlı olacak.

Adana 30 derece az bulutlu ve açık, Bursa 23 derece parçalı ve kuzey kesimleri çok bulutlu, Antalya 28 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Samsun 21 derece parçalı ve çok bulutlu, Trabzon 20 derece parçalı ve çok bulutlu, Erzurum 17 derece parçalı ve az bulutlu, Diyarbakır 28 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *