» 
»
 

3 Ekim Pazartesi hava durumu nasıl olacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre, yağışlı havalar geride kaldı. Yurt geneli az bulutlu ve açık olacak. Hava sıcaklıkları ise mevsim normallerinin 2 ile 6 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor. 3 Ekim için illere göre hava durumu ise haber detaylarında...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan hava tahminlerine göre 3 Ekim için hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 2 ile 6 derece üzerinde olacak. Yağışlı havalar bir süreliğine geride bırakarak az bulutlu ve açık bir hafta bizleri bekliyor olacağa benziyor. Marmara, Kuzey Ege ve Batı Karadeniz bölgelerinde ise hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.Çarşamba gününe kadar havalar açık ve az bulutlu olacak ise de Çarşamba'dan sonra hava sıcaklıkları 7 ila 8 derece azalması tahmin ediliyor. Ege Bölgesine hava sıcaklıkları Çarşamba'dan sonra 25 dereceye kadar düşecek. Karadeniz parçalı bulutlu ve güneşli olacak.

Akdeniz 35 dereceyi bugün görecek. İç Anadolu'da ise günün en yüksek sıcaklığı 28 derece olacak. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere bazı illere göre günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle, Ankara 28 derece az bulutlu ve açık olacak. İstanbul 26 derece parçalı ve zamanla çok bulutlu olacak. İzmir 29 derece parçalı bulutlu, Adana 34 derece az bulutlu ve açık, Bursa 28 derece az bulutlu ve açık zamanla ise parçalı bulutlu olacak. Samsun 25 derece az bulutlu ve açık, Trabzon 23 derece az bulutlu ve açık, Erzurum 21 derece az bulutlu ve açık, Diyarbakır 31 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *