» 
 

360 bin TL değerindeki altın elbise görücüye çıktı

Kocaeli'nin Gebze İlçesinde faaliyette olan bir kuyumcu 360 bin TL değerindeki altın elbiseyi satışa sundu.

Kocaeli'nin Gebze İlçesinde faaliyet gösteren bir kuyumcu kemeri ve tamamı el işçiliğinden yapılmış 14 ayar olarak üretilmiş 360 bin TL değerindeki altın elbiyesi dükkânında sergileyerek satışa çıkardı.Gebze Hacı Halil Mahallesi'nde yer alan kuyumcu dükkânında sergilenen altın elbise alıcılarını bekliyor.

Kuyumcuda sergilenen altın elbise toplamda 3 buçuk kilo ağırlığında ve 14 ayar altın olarak el işçiliği ile üretildi. 14 ayar altın kullanılarak üretilen altın elbise, İstanbul'da düzenlenen CNR EXPO Dünya Altın Fuarında sergilendiği fuarda Araplar tarafından yoğun ilgi gördü.

Gebze'de alıcılarına sunulan ve 360 bin TL değerinde bir fiyatla satışa çıkarılan altın elbise ile ilgili açıklamada bulunan Orhan Uslu, altın elbisenin İstanbul CNR Expo Farı'nda sergilendiğini, 3 buçuk kilogram civarındaki elbisenin tamamını el işçiliği olarak üretildiğini ve bu altından elbisenin 360 bin TL değerinde olduğunu dile getirdi. Bilinen bir iş adamının elbise için sipariş verdiğini ve ufak bir tasarım değişikliği ile yeniden özel olarak üretildiğini ifade etti. Başka bir iş adamının ise elbiseyi satın aldığını söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *