» 
»
 

4 Kadına tacizde bulunan zanlı Aydın'da yakalandı

Aydın'da geçtiğimiz aydan bu yana 4 kadına cinsel tacizde bulunan Emrah A. adlı zanlı, 6 kişilik polis ekibinin araştırması sonucu yakalanarak tutuklandı.

Geçtiğimiz son 1 ay içerisinde Aydın ilindeki farklı mahallelerde toplam 4 kadına cinsel tacizde bulunduğu kameralarla ve tacize uğrayan kadınların teşhis etmesi sonucu yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri gelen ihbar ve şikayetler üzerine hareket geçti. 6 kişilik polis ekibi, taciz olaylarının yaşandığı belirtilen mahallelerdeki 100 güvenlik kamerası ve mobese görüntüsünden yola çıkarak zanlıyı  incelemeye aldı. Olaya konu olan mahallelerdeki  görgü tanıkları ve burada dükkanı bulunan esnafın görüşleri alınarak tutanaklara geçirildi.

Aydın Polisi, tacizci şüphelinin taciz olayını gerçekleştirirken kameralar tarafından çekilmiş görüntülerini kaydetti. Zanlının taciz uyguladığı esnadaki görüntülerden yola çıkan polis ekipleri şüphelinin Ercan A. olduğunu tespit ettikten sonra, evine yapmış olduğu baskında yakaladı.

Taciz olayında mağdur olan kadınların 4'ü de karakola getirilerek kendilerine teşhis etmeleri için gösterilen şüpheli Ercan A. olduğunu belirttiler. Teşhisten sonra suçunu itiraf eden Ercan A., polis merkezindeki tamamlanan işlemlerinin sonrasında  adliyeye sevk edilerek tutuklandığı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *