» 
»
 

4 yaşındaki kanser hastası kızını kaybeden acılı babanın paylaşımı yürekleri dağladı

İngiltere'de 4 yaşındaki küçük kızını, kanserden dolayı kaybeden acılı babanın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı herkesi gözyaşlarına boğdu.

İngiltere'nin Lancashire kentinde yaşayan 4 yaşındaki Jessica Whelan'ın hayatını kaybetmesi neredeyse tüm ülkeyi yasa boğdu. Jessica'nın babası, kızının ölümünün ardından yürekleri dağlayan paylaşımda bulundu. Kanserli kızı için yardım kampanyası başlatmak içn kamuoyunun dikkatini çeken baba Andy Whelan, kanserin dördüncü evresindeki kızının yaşadığı acıları herkesin gözleri önüne seren fotoğrafları paylaştı.

Geçtiğimiz sene Eylül ayında nöroblastom kanseri teşhisi konulan küçük Jessica'nın hiç değilse hafta sonları güzel zaman geçirebilmesi için, yabancıların yaptığı yardımlarda yaklaşık 317 bin lira toplandı. Genç, yaşlı milyonlarca kişinin yüreğine dokunan Jessica, dün sabah verdiği yaşam mücadelesine yenik düştü.

Acılı baba Andt Whelan, kişisel Facebook hesabından, kızının yaşadığı acı tecrübeyi gün aşırı herkesle paylaştı. Jessica'nın ölümünün ardından ise çok duygusal bir yazı paylaştı. Kızının bu sabah 7.00'de huzura kavuştuğunu belirten baba, acılardan kurtulduğu için onun adına sevindiğini ancak onu kaybettiği için kendinin acılar içinde olduğunu belirtti. Prensesinin kanatları ile cennette sevdikleriyle birlikte olduğunu, onunla birgün yeniden bir araya gelene kadar kendisinin yukardan hep kendilerini izleyeceğini söyleyen baba Andy Whelan'ın paylaşımı okuyanları gözyaşlarına boğdu.

"Dün gece onu kollarımla sarmama izin verdi. Birbirimize kocaman sarıldık ve ona onu ne kadar çok sevdiğini anlattım. Ona, gözlerini kapayıp uykuya dalmasını ve gittiği yerde asla korkmamasını söyledim. Ardından yüzünü defalarca öptüm. Yolculuğumuza katılan, hep yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler."

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *