» 
 

4 yıllık Feyza Çıpa-Kutsi aşkı sona erdi

Şarkıcı Kutsi ile oyuncu Feyza Çıpa'nın 4 yılı aşkındır süren birlikteliği sona erdi. Feyza Çıpa, Kutsi ile medeni bir şekilde ayrıldıklarını dile getirdi.

44 yaşındaki başarılı şarkıcı Kutsi ile 31 yaşındaki oyuncu sevgilisi Feyza Çıpa ayrıldı. 4 yılı aşkın bir süredir birlikte olan çift ayrılık kararı aldı. Ayrılık iddialarının ardından açıklama yapan oyuncu Feyza Çıpa, Kutsi ile yollarını ayırdıklarına yönelin çıkan iddiaları doğrulayarak, Kutsi ile ayrıldıklarını belirtti.

4 yıl süren birlikteliklerinde her anının kıymetli olduğunun altını çizen Çıpa, son zamanlarda bazı konular hakkında anlaşmazlıklar yaşadıklarını ve sürdürmenin anlamsız olduğunu düşünerek medeni bir şekilde ayrılma kararı aldıklarını dile getirdi.

FEYZA ÇIPA KİMDİR?

24 Mayıs 1985 yılında dünyaya gelen Feyza Çıpa, İstanbulludur. İstanbul Bahçelievler Lisesi'nde lisyi okuyan Çıpa, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İşletme Bölümü'nü bitirerek eğitimini tamamlamıştır. Miss Turkey yarışmasında üçüncü olan Feyza Çıpa, yarışmanın ardından dizilerde oyunculuğa başlamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *