» 
»
 

40 kişi düğün takısını zor taşıdı

Kastamonu'da bir düğünde Emrah-Şerife Delen çiftinin arkadaşları toplu iğne ile 40 metre uzunluğundaki paraları birleştirerek para takısını düğün salonunda gezdirdi. Para takısını görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Kastamonu'daki bir düğün töreninde herkesi şoke edecek bir takı töreni gerçekleştirildi. İnebolu ilçesinin Yerneli Köyünde ikamet eden Emrah-Şerife Delen çiftinin düğününde ilginç bir olay yaşandı. Çiftin arkadaşları, düğünün takı töreninde toplu iğne ile tutturdukları 40 metre uzunluğundaki paraları görenler şaşkınlığını gizlemedi.

Emrah-Şerife çiftinin düğünündeki takı merasimine geçildiği sırada, çiftin arkadaşları 40 metre uzunluğundaki para takısını çifte takmak istedi. Görenleri şaşkına çeviren takıda, gelin ve damat da zor anlar yaşadı. Çiftin arkadaşları uzun kuyruk oluşturarak, salona para takısını getirip, damat ile geline takmak istediler. Ancak para takısının çok uzun olmasından dolayı paralar çiftin etrafında döndürüldü. Gelin ve damat paraların arasında kayboldu.

Salonda büyük alkış alan ilginç görüntü sonrasında, takı merasiminin devamında damada ayvalardan oluşan bir takı da boynuna asıldı. Ardından düğüne katılan davetliler, çifte telli oynayarak mutlu günlerini hep birlikte kutlamaya devam ettiler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *