» 
»
 

42 yaşındaki kadın 26 yaşındaki genç sevgilisi tarafından öldürüldü!

Adana'da Fatma Taş isimli 46 yaşındaki kadın, ayrılmak istediği genç sevgilisi tarafından vurularak öldürüldü. Taş'ın 22 yaşındaki Gizem faciadan yaralı olarak kurtulurken, kendi başına ateş eden 26 yaşındaki Emre Arıkan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Adana'da kendisini terk eden 42 yaşındaki Sevgilisi hemşire Fatma Taş'ı öldürüp, 22 yaşındaki kızı Gizem Taş'ı yaralayıp ardından kendi başına ateş eden 26 yaşındaki Emre Arıkan, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Olay, Merkeze bağlı Çukurova İlçesi Yurt Mahallesi'nde 15 Ocak tarihinde meydana geldi.

Genç adam kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisi Fatma Taş ile konuşmak için evinin önüne gitti. Konuşmanın tartışmaya dönüşmesi ile yanında silah taşıyan Arıkan, tabanca ile kadına ardından da kızı Gizem'e ateş ettikten sonra aynı tabanca ile kendi başına ateş etti. Fatma Taş, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, yüzünden yaralanan kızı Gizem Taş, yapılan tedavinin ardından taburcu edildi.

İntihar girişiminde bulunan ve Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi'ne kaldırılan Emre Arıkan, tedavi altında olduğu yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti. Emre Arıkan'ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *