» 
»
 

55 yaşındaki doğum yapan büyükanne üçüz dünyaya getirdi

İngiltere'de yaşayan Sharon Cutts isimli kadın, 55 yaşında üçüz doğurarak ülkenin en yaşlı annesi unvanını aldı. Tüp bebek yolu ile hamile kalan anne Cutts'ın, 40 yaşındaki sevgilisi Stuart Reynolds'dan olan bebeklerinin ikisi erkek birisi ise kız.

İngiltere'de yaşayan Sharon Cutts isimli kadın, 55 yaşında üçüz doğurarak İngiltere’nin en yaşlı annesi olmaya layık görüldü. Tüp bebek yolu ile hamile kalan Cutts'ın, 40 yaşındaki sevgilisi Stuart Reynolds'dan olan bebeklerinin ikisi erkek birisi ise kız olarak dünyaya geldi.

Bankadan çektiği 15 bin sterlinlik kredi ile tüp bebek tedavisi gören Cutts, yaşadığı zorlukları ve 42 yaş üstü hamileliğin riskli olması nedeni ile 11 hafta boyunca hastanede kaldığını açıkladı. Hamile kaldığının anlaşılmasının ardından doktorlar kontrol sonrası birden fazla kalp atışı duyduklarını söyleyince bu haber üzerine şoka giren sevgilisi Stuart ile beraber mutluluktan ağladıklarını belirtti.

Hastanede kaldığı dönemlerde botoks yaptırdığını açıklayan anne, bebekleri doğduğu zaman onlara güzel gözükmek istediği için böyle bir şey yaptığını açıkladı.  Önceki sevgilisinden 4 yetişkin çocuğu olan Sharon Cutts, Mason, Ryan ve Lily adını verdiği bebeklerinin önceki çocukları ile oyun arkadaşları olacağını da belirtti.

21 Mart tarihinde dünyaya getirdiği bebeklerin ağırlığının ise 1 kilo 800 gram ile 2 kilo 200 gram arasında oldukları belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *