» 
»
 

6 Aralık Pazartesi güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları doğu kesimler 3 ile 6 derece azalacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olmayacak. Doğu bölgelerde sabah saatlerinde yağışlı olması ve diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçmesi bekleniyor. 6 Aralık Pazartesi hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, yurdun kuzey ve doğu kesimleri ile Güney Ege ve Batı Akdeniz'in parçalı ve yer yer çok bulutlu, Artvin, Rize, Ardahan, Bitlis, Hakkari ve Van çevrelerinin sabahın ilk saatlerinde yağışlı, diğer yerlerin ise az ve parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. Yağışlar genellikle Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerinde karla karışık yağmur olarak görülecek. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının ise doğu kesimlerde 3 ile 6 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değşiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

6 Aralık Pazartesi hava durumu şöyle, Ankara 6 derece parçalı bulutlu, İstanbul 12 derece parçalı ve az bulutlu, İzmir 14 derece parçalı ve az bulutlu, Adana 17 derece parçalı bulutlu, Antalya 17 derece parçalı ve çok bulutlu, Samsun 12 derece parçalı ve çok bulutlu olacak. Trabzon 7 derece parçalı ve çok bulutlu, Erzurum -5 derece parçalı ve çok bulutlu, Diyarbakır 8 derece parçalı bulutlu olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *