» 
»
 

7 Şubat 2017 yurtta güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt geneli parçalı ve çok bulutlu, Kıyı Ege, Marmara'nın batısı, Antalya çevreleri ile Isparta'nın güney, Burdur'un doğu kesimlerinin yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, yağışların gece saatlerinde İzmir'in güneybatı kesimleri ile Aydın'ın kıyı ilçelerinde yer yer kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerimizde yer yer pus ve sis hadisesi, doğu kesimlerde don ve buzlanma olayı görüleceği bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise yurt genelinde 2 ile 4 derece artacağı tahmin ediliyor.

7 Şubat Salı illere göre güncel hava durumu, İstanbul 14 derece parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı, Ankara 11 derece parçalı ve çok bulutlu, Bursa 18 derece parçalı ve çok bulutlu, İzmir 16 derece çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Antalya 16 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, Adana 17 derece parçalı ve çok bulutlu, Samsun 19 derece parçalı ve çok bulutlu, Trabzon 18 derece parçalı ve çok bulutlu, Erzurum 2 derece parçalı çok bulutlu, Diyarbakır 5 derece parçalı bulutlu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *