» 
»
 

8 yaşındaki Serdal Kandemir'den acı haber geldi

Annesi tarafından kayboldu ihbarı üzerine harekete geçen ekipler tüm ihtimalleri değerlendirip görgü şahitlerinin ifadelerinden de yararlanarak İmrahor Deresi başta olmak üzere bir çok yerde arama çalışmaları başlattı. Üzücü haber 10 gün sonra geldi.

Günlerdir yapılan tüm aramalara bulunamayan Küçük Serdal Kandemir'in cansız bedeni 24 Nisan Pazar günü akşam saatlerinde evinin olduğu semtten kilometrelerce uzaklıkta bulunan Etimesgut ilçesindeki Ankara çayı kenarında bulundu. Ankara'da, okuldan çıktıktan sonra en son dere kenarında görlen ve kendisinden 10 gündür herhangi bir bilgi alınamayan ilköğretim öğrencisi Serdal Kandemir en son görüldüğü yer olan İmrahor Deresi ve civarı günlerce aranmış ancak bulunamamıştı. Ne yazıkki akşam saatlerinde Etimesgut Etiler Caddesi üzerinde bulunan Ankara Çayı kenarında bir çocuk cesedi bulundu.

Bölgeye sevk edilen olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan araştırmada uzun süre suda kaldığı için tanınamayacak halde olan çocuğun cansız bedenini, Sincan Fatih Devlet Hastanesi morguna sevk edildi. Annesi tarafından elbise ve ayakkabılarından teşhis edilen küçük Kandemir'in kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp morguna kaldırıldı. Olayın ardından Kandemir'in ailesi Adli tıp kurumuna geldi. Cezaevinden firar eden babası tarafından kaçırıldığı çok konuşulan Küçük Serdal'ın öz babası tarafından kaçırıldığı ihtimali üzerine firari baba her yerde aranmış, ailenin takipi ile yakalanarak ifadesi alınmıştı. İfade sonucunda Baba  çocuğun yerinin dilmediğini söylemiş ve sonrasında ise cezasını çekmek üzere cezaevine yollanmıştı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *