» 
»
 

9 Kasım Çarşamba güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun Trakya, Çanakkale, Marmara, Batı Akdeniz, Ege, Batı Karadeniz'in batısı ile Eskişehir ve Ankara'nın çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. 9 Kasım hava durumu illere göre ise detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, hava sıcaklıkları yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinde 4 ile 8 derce artacağı, diğer yerlerde ise önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Trakya, Çanakkale ve zaman zaman Marmara, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batı kesimleri, Ege ve Ankara ile Eskişehir çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Yağışların ise Çanakkale, Kıyı Ege, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli çevrelerinde kuvvetli olacak.

9 Kasım illere göre hava durumu ise şöyle, Ankara 24 derece parçalı ve çok bulutlu, yarın sabah saatlerinden itibaren ise sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, İstanbul 26 derece parçalı ve çok bulutlu, yarın sabah saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. İzmir 26 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması tahmin ediliyor.

İzmir 26 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Bursa 29 derece parçalı ve çok bulutlu, yarın sabah saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Adana 28 derece parçalı bulutlu, Antalya 24 derece parçalı ve çok bulutlu, yarın sabah saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Samsun 30 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Trabzon 30 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Erzurum 15 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 20 derece az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *