» 
»
 

9 Şubat Milli Piyango çekiliş sonuçları belli oldu! İşte şanslı numaralar

Hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için 9 Şubat 2017 Milli Piyango çekilişi belki de bir fırsat oldu. Şanslı numaralara sahip biletler 9 Şubat sıralı tam listede yer aldı ve resmi sonuçlar mpi.gov.tr adresinde yayınlandı.

Milli Piyango 9 Şubat çekiliş sonuçları ile bazıları belki de hayallerine kavuştu. Şanslı numaralar çeyrek bilete mi, yarım bilete mi yoksa tam bilete mi çıktı? 9 Şubat 2017 Milli Piyango sonuçları kimlerin yüzünü güldürdü? Kimlerin hayallerini suya düşürdü?

Peki bunu öğrenmek için ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız hemen söyleyelim. mpi.gov.tr internet adresinden Milli Piyango Çekiliş Sonuçları sayfasına gidiyorsunuz ve çekiliş tarihini 9 Şubat olarak seçtikten sonra ister bilet numaranızı girerek isterseniz sıralı tam liste için tıklayarak sonuçları öğreniyorsunuz.

9 ŞUBAT MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

9 Şubat Milli Piyango çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiye çıkan iller Ankara-merkez, İstanbul-merkez, İstanbul-merkez ve İzmir-merkez oldu. Büyük ikramiye çeyrek bilete çıktı ve 4 kişi arasında paylaşıldı. Büyük ikramiye 3 milyon lira oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *