» 
»
 

ABD'de silahlı saldırı dehşeti

ABD'nin California eyaletinde bulunan bir kargo şirketinin depo bölümünde yaşanan silahlı saldırıda 3 kişi ölürken, saldırganın intihar ettiği öne sürüldü

ABD'nin California eyaletinde, bir kargo şirketinin depo bölümünde yaşanan olayda 3 kişi yaşamını yitirirken, eylemi gerçekleştiren saldırganın da intihar ettiği belirtildi.

Yaşanan saldırıyla ilgili olarak San Francisco Polisi bir açıklama yaptı. Potrero Hill bölgesindeki UPS adlı kargo firmasına ait 4 katlı depoya giren bir kişinin, içeride bulunanlara rastgele ateş açtığı aktarıldı.

Silahlı saldırı sonucu kargo şirketi çalışanı 3 kişinin hayatını kaybettiği, saldırganın da kendisini UPS çalışanı olduğunu olarak açıklayıp daha sonra intihar ettiği öne sürüldü.

Polis henüz saldırıda ölenlerin ve saldırganın kimliğini ve niçin böyle bir eylem gerçekleştirdiğine ilişkin bir açıklamada bulunmadı. Polis, açıklamasında, saldırının terör saldırısı olmadığını düşündüklerini açıkladı.

Saldırıda ölenlerin yanı sıra yaralanan 2 kişinin tedavilerinin devam ettiği de ifade edildi.

UPS kargo binasındaki yapılan aramalarda polis tarafından 2 adet silah bulunduğu açıklandı.

Amerika’nın, Virginia eyaletinin Alexandria kentinde bu sabah saatlerinde bir terör saldırısı düzenlenmiş ve saldırıda ABD kongre üyesi dahil 5 kişi yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *