» 
»
 

Abla tartıştığı kardeşini bıçaklayarak öldürdü

İzmir Bayraklı'da 30 yaşında olan Günay Talay ile kız kardeşi 18 yaşındaki Aysel Okumuş ailevi problemlerden dolayı evlerinde tartışmaya başladılar. Tartışmanın şiddetlenmesi ile abla Günay, evlilik hazırlığındaki kız kardeşini bıçaklayarak öldürdü.

İzmir'de korkunç bir cinayet meydana geldi. Günay Talay (30) kardeşi Aysel Okumuş (18) ile Bayraklı İlçesinde oturdukları evde ailevi nedenlerden dolayı tartışmaya başladılar. Tartışmanın hararetlenmesi ile sinirlerine hakim olamayan abla Günay, eline aldığı bıçakla gencecik kız kardeşini göğüsünden bıçaklayıp ölümüne neden oldu.

Dün akşam 19:00 sıralarında İzmir'in Bayraklı İlçesinin 1627/1 Sokak ve 41 Numarada korkunç bir cinayet işlendi. Evli ve iki çocuk annesi olan 30 yaşındaki Günay Talay, konfeksiyon atölyesinde çalışmakta, nişanlı ve evlilik hazırlığında olan 18 yaşındaki kız kardeşi Aysel Okumuş ile oturdukları evde tartışmaya başladılar. Ailevi problemlerden ötürü çıkan tartışmanın şiddeti giderek artmaya ve evden bağırış sesleri duyulmaya başladı. Tartışmanın büyümesi ile abla Günay Talay, mutfaktan aldığı ekmek bıçağına sarılarak kız kardeşi Aysel'i göğsünden bıçakladı.

Aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan genç kız için, bıçaklandığını gören aile sakinleri 112 Acil Sağlık Ekiplerine haber verdiler. İhbarlar üzerine olay yerine ambulans ile polis ekipleri geldi. Göğüsünden bıçaklanan ve aşırı kan kaybeden Aysel'e sağlık ekipleri müdahalelerde bulundular. Ardından genç kız bölgedeki Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Orada tedavi altına alınan Aysel Okumuş tüm müdahalelere rağmen daha fazla dayanamayarak yaşamını yitirdi.

Hastane kapısı önünde gelecek bir iyi haberi bekleyen Aysel Okumuş'un ailesi ve yakınları, aldıkları haber ile yıkıldılar. Öte yandan polis ekipleri tarafından Aysel Okumuş'un katil zanlısı evli ve iki çocuk annesi Günay Talay'ı Cinayet Büro Amirliği'ne götürdüler. Polis olay ile ilgili soruşturma başlatırken, evlilik hazırlığında yitip giden genç Aysel Okumuş'un cansız bedeni otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurulu morguna kaldırıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *