Açıköğretim Fakültesi sınav tarihleri referandum nedeniyle değişti

15-16 Nisan'da yapılacak olan İktisat ve İşletme fakültelerinin bahar dönemi ara sınav tarihleri 16 Nisan'daki referandum nedeniyle ileri bir tarihe ertelenirken dönem sonu sınav tarihleri de değişti.

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim bahar dönemi ara sınav tarihleri değişti. İktisat ve İşletme fakültelerinin 15-16 Nisan'da yapılması planlanan ara sınavları 16 Nisan tarihinin referandum tarihi olarak belirlenmesi nedeniyle değiştirildi. Açıköğretim İktisat ve İşletme fakülteleri bahar dönemi ara sınavları 29-30 Nisan 2017'de yapılacak. Bahar dönem sonu sınav tarihleri ise 27-28 Mayıs'tan 3-4 Haziran'a ertelendi.

13 Şubat itibariyle Bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri başlatıldı. Bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerinde son gün 24 Şubat olarak belirlendi. Ders ekle-sil ve kayıt yenileme bedelinin ödenmesi ile birlikte kayıt yenileme işlemi gerçekleştirilebilecek. Açık öğretim fakültesi kayıt yenileme işlemleri için internet başvuru belgesi, fotoğraflı ve imzalı form, öğrenci bilgi formu, öğrenim belgesi ve fotoğraf ile askerlik durum belgesi olarak istenecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *