» 
 

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğününün detayları ortaya çıkmaya başladı

Ünlü televizyon programcısı Acun Ilıcalı, Eylül ayında uzun süredir birliktelik yaşadığı Şeyma Subaşı ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Son alınan bilgilere göre Acun Ilıcalı, düğün sonrası eğlence için disko kapatacak.

Eylül ayında yapılması planlanan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı düğünü için hazırlıklar son sürat devam ediyor. Şeyma Subaşının geçtiğimiz günlerde Yunanistan’da yaptığı bekarlığa veda partisinin ardından şimdide düğün sonrası için disko kapatıldığı öğrenildi.

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt tarafından kaleme alınan habere göre, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğün sonrasında yakın dostları ile eğlenmek için dünyaca ünlü Byblos Hotel'in diskosunu kapattığı ifade edildi.

Cankurt yazısında bu evliliği uzun süredir bekleyen Subaşı’nın sonunda muradına ereceğini belirtirken, Mikonos'ta yapılan bekarlığa veda partisine de dikkat çekti. Öte yandan Bettina Machler'in organizasyonuyla 15 Eylül Cuma başlayacak düğünün, cumartesi gecesi düğün yemeği ve after party ile devam edeceğini, Pazar günü de Brunch'la sona ereceğini aktardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *