» 
 

Acun Ilıcalı Survivor 2017 kadrosundaki 3 ismi daha açıkladı

Herkesin merak ettiği Survivor 2017 kadrosundaki isimlerin Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın'ın olduğu kesinleştikten sonra, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir açıklama daha geldi. Tarık Mengüç, Berna Öztürk ve Seda Demir'in Survivor 2017 kadrosunda yer alacağı Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla öğrenildi.

TV 8 ekranlarının en beğenilen yarışması Survivor 2017 kadrosunda kıyasıya mücadelenin başlamasına sayılı günler kala, Survivor 2017 kadrosu belli olmaya başladı. Ünlü yapımcı Acun ılıcalı, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Survivor 2017 kadrosuna katılacak olan 3 sürpriz ismi daha açıkladı.

İlk olarak Çocuklar Duymasın dizisindeki Havuç Emre karakteri ile hafızalara kazınan Kızılay'ın katılacağı açıklanmıştı. Ardından ise futbol camiasının tanınan isimleri İlhan Mansız ve Serrhat Akın'ın kadroda yer alacağı sırayla duyurulmuştu. Herkesin merak ettiği Survivor 2017 kadrosundaki isimler birer birer belli olmaya başlarken, Acun Ilıcalı'dan flaş bir açıklama geldi.

Acun Ilıcalı, Survivor 2017 kadrosunda Şakşuka şarkısı ile bilinen sanatçı Tarık Mengüç'ün, Yaprak Dökümü dizisindeki "Sedef" karakteri ile tanınan Sema Demir ve Göz6 yarışmasının birincisi Berna Öztürk yer alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *