» 
 

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı bugün dünya evine giriyor

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Fransa'nın St. Tropez'deki sahil kasabasında bugün dünya evine girmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın nikah şahitleri kim olacak? Yılın düğünü hakkındaki detaylar haberde...

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ne zaman evlenecek? Düğün nerede olacak? Nikah şahitleri kim olacak? gibi sorular bugün netlik kazanıyor olacak. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 18 Eylül Pazar günü dünya evine girmeye hazılanıyor.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı bugün Fransa'nın St. Tropez kasabında evlenecek. Görkemli bir düğün için adeta servet harcayan Ilıcalı, düğüne katılacak davetliler için THY'den özel uçak kiraladı. Davetliler özel uçak ile Fransa'nın Nice kentine uçacak. Cote D'Azur Havaalanı'nda bekleyen özel helikopterle Ilıcalı ile Subaşı çifti ve nikah şahitleri Marsilya'ya gidecek. Acun Ilıcalı'nın nikah şahidi çok yakın dostu Esat Yontunç, Şeyma Subaşı'nın nikah şahidi ise ablası Kübra Subaşı olacak.

Türk Konsolosluğu'nda şahitler huzurunda Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın nikahı kıyılacak. Ardından aynı helikopter ile St. Tropez'e gidilecek ve oradaki lüks otel Byblos'a yerleşilecek. Düğün 19 Eylül Salı günü Bagatelle adlı kulüpte gerçekleşecek ve 24.00'da sona erecek.

Şeyma Subaşı'nın düğün öncesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda gelinlik konseptli kıyafetler giymesi dikkat çekerken, Subaşı düğünde ABD'den aldığı gelinliği ve sonrasında yapılacak After Party'de ise Raisa&Vanessa imzalı kıyafeti giyecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *