» 
 

Acun Ilıcalı’dan Sibel Can’a büyük jest!

O ses Türkiye’nin yeni sezonunda jüri üyeliği yapan sesiyle olduğu kadar görüntüsü ile de izleyicisini kendine hayran bırakan Sibel Can, İzmir konserine Acun Ilıcalı tarafından kendisine tahsis edilen Ilıcalı’ya ait özel uçakla gidecek.

Yediden yetmişe, sesi, güzelliği, birbirinden özel sahne şovları ile dünya çapında bir üne sahip başarılı sanatçı Sibel Can iki yıllık bir aranın ardından yeniden İzmirli hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Bu anlamı buluşmada katkısı olsun isteyen, ekranların en çok izlenen yarışma programlarının yapımcısı Acun Ilıcalı dostu olmasının yanı sıra yeni sezonda kendisini kırmayarak 'O Ses jüri üyeliğini kabul eden Sibel Can’a jest yaparak konsere giderken kullanması için özel uçağını tahsis etti.

Kaya İzmir & Termal Convention'da sahne alacak Can'ı, 'O Ses Türkiye' yarışmasının jürileri Hadise, Athena Gökhan ve Hakan yalnız bırakmayacak. Yaklaşık üç saat sahne de kalacak olan Sibel Can, hazırladığı repertuvarı ile hem dostlarını hem de hayranlarına müzik ziyafeti sunacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *