» 
»
 

ADANA 2016'dan önce 2017'ye giriyor Pano önünde selfie yarışı

Adana’da bir inşaat firmasının panolara astığı reklamlarda "HOŞGELDİN 2017" yazısı görenleri şaşkına çevirdi. Bazı genç kızlar ise panoların önünde özçekim yarışına girdi.

2015’i bitirip 2016’ya gireceğimiz şu günlerde Adana'da yaşanan olay herkesi şaşkına çevirdi. Bir inşaat firması tarafından reklam panolarına ASILAN "Hoşgeldin 2017" yazısı gören herkesi hayrete düşürdü. Reklam panosunun önünde genç kızlar ise adeta öz çekim yarışına girdi.

Tüm dünya 2016'ya girmek için hazırlık yaparken Adana'da bir inşaat firmasının reklam panolarında "Hoşgeldin 2017" yazılarını yayınlaması herkesi hayrete düşürdü. Kaldırımdan geçerken panoları gören vatandaşlar 2016 yerine "Hoşgeldin 2017" yazısını görünce yanlış yazıldığını düşündü. "Biz 2016'ya giriyoruz burada 2017 yazıyor bence bu yanlışı biran önce düzeltsinler" diyen vatandaşlar arasından bir bayan ise 2016'ya girmeden "Hoşgeldin 2017" yazılmasına tepki göstererek "İnsanları erken öldürmek istiyorlar sanırım. Biz daha 2016'ya girmedik" diye konuştu.

Genç kızlar da reklam panosunun önüne gelerek öz çekim yaptılar ve yeni yıla 1 yıl önceden girme anını ölümsüzleştirmek istediler.

Amaç farkındalık oluşturmaktı
Reklamı veren inşaat firma ise yaptığı açıklamada yeni bir inşaat başlatacaklarını söyleyerek bu inşaat öncesinde farkındalık oluşturmak için böyle bir reklam verdiklerini belirtti.

Adana'daki 2017 reklamı ise kısa sürede sosyal medyada günün en fazla konuşulan konusu oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *