» 
»
 

Adana Adliyesi önünde sıcak saatler: 4 yaralı

Adana Adliyesi'nde görülen bir duruşma sonrasında aralarında husumet olan iki grup arasında yaşanan silahlı kavgada ikisi ağır 4 kişi yaralandı.

Alınan bilgilere göre, bugün görülecek bir anlaşmazlıktan dolayı yaşanan duruşma nedeni ile Yusuf Demircan ve amca çocukları Adana Adliyesi'ne geldi. Davanın görülmesinin ardından taraflar adliyeden çıkıp İnönü Parkı'ndaki çay bahçesine oturarak beklemeye başladı.

Bu esnada iki grup arasında tartışma çıktı. Kısa sürede hararetlenen tartışma sonrasında kavgaya dönüştü. Karşılıklı silahların çekildiği olayda 4 kişi yaralanırken, silah sesleri üzerine çay bahçesine gelen adliyede görevli polisler kavgaya müdahale etti.

Yaralanan şahıslara ilk müdahale polis tarafından yapılırken daha sonra olay yerine gelen ambulanslarla hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Polisin olaya müdavim olmasına karşın iki taraf birbirine tekrar saldırdı. Polis ekipleri bunun üzerine çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Yaralı bir kişinin ise sürekli telefonda görüşmesi dikkat çekti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *