» 
»
 

Adana'da 6 bin 200 şişe sahte içki ele geçirildi

Adana'da yer alan Mısır Çarşısı'nda polis ekiplerinin yaptığı operasyonlarla 6 bin 200 şişe sahte içki ele geçirildi. Kayseri'de ise Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda, kamyonet kasası içerisindeki zuladan 12 bin 260 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Adana polisinin Mısır Çarşısı'nda düzenlediği operasyonda 6 bin 200 şişe sahte içki ele geçirildi. Öte yandan bin karton kaçak sigara ve bin 500 kutu hap da ele geçirildi. Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Mısır Çarşısı'nda kaçak sigara, sahte içki ve uyuşturucu hap satıldığını tespit etti. Bunun üzerine harekete geçen ekipler Mısır Çarşısı'nda operasyon düzenledi. Operasyonda 6 bin 200 şişe sahte içki, bin karton kaçak sigara, bin 500 kutu uyuşturucu hap ele geçirildi. İş yerinin sahipleri hakkında idari ve adli işlem başlatıldı.

KAYSERİ'DE KAMYONET ZULASINDA 12 BİN PAKET KAÇAK SİGARA

Kayseri Emniyet Mdüürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda, bir kamyonetin kasasında yer alan özel bir zulada toplamda 12 bin 260 paket kaçak sigara ele geçirildi. Alınan blgilere göre, Emniyet Müdürlüğü'ne bapğlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda, Ö.G.T. isimli bir şüphelinin kullandığı kamyonet durdurularak arama yapıldı. Yapılan aramada, kamyonetin kasasında bulunan özel bir zulada 12 bin 260 paket kaçak sigara ele geçirildi. Ö.G.T. gözaltına alınarak hakkında işlem başlatıldığı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *