» 
»
 

Adana’da çöken istinat duvarı 6 aracı hurdaya çevirdi

Adana’da bulunan bir apartmanın yanındaki 5 metre yüksekliğindeki istinat duvarı park halindeki araçların üzerine yıkıldı. Araçlar kullanılamaz hale geldi.

Alınan bilgilere göre olay, Adana’ya bağlı Çukurova ilçesinde bulunan Huzurevleri Mahallesi 77060 Sokak'taki Mustafa Konuralp Apartmanı'nın otoparkında yaşandı. Dün gece saat 21.30 sularında yaşanan olayda iddialara göre bölgedeki şantiyeye toprak taşıyan kamyon apartmanın istinat duvarında baskı oluşturup çatlaklar meydana gelmesini sağladı.

Durumu fark eden apartman sakinleri şantiye yetkililerine uyarıda bulunmalarına rağmen durumla ilgili herhangi bir önlem alınmadı. Olayın yaşandığı akşam büyük bir gürültüyle çöken istinat duvarı park halindeki araçlarda büyük tahribat yaşanmasına sebep oldu.

DEPREM OLDU SANDIK

Otoparkta zarar gören araç sahiplerinde Cumali Atlı, gürültü ile birlikte meydana gelen sarsıntı yüzünden deprem olduğunu sandıklarını,  balkona çıktıklarında araçlarının üzerine yıkılan duvarı görünce durumu anladıklarını ve olayın akşam yaşanmış olması nedeni ile büyük bir facianın eşiğinden dönüldüğünü ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *