» 
»
 

Adana’da çöpte bulunan kesik bacağın sırrı çözüldü

Adana’da kan donduran cinayet. Çöpte bulunan ketik bacağın uyuşturucu bağımlısı olan ve yalnız yaşayan bir kadına ait olduğu tespit edildi. Genç kadının bir kahvehane çalışanı tarafından vahşice öldürülüp 5 parçaya ayrılıp çöp kutularına atıldığı tespit edildi.

Alınan bilgilere göre olay 3 Aralık Cumartesi günü Sarıçam ilçesine bağlı Yeşiltepe Mahallesi'nde yaşandı. İddialara göre Adana Büyükşehir Belediyesi çöp ayrıştırma tesisi çalışanları çuval içerisinde üzerinde kot pantolon ve çorap olan ketik kadın bacağı buldu.

İhbar üzerine olay yerine gelerek ketik bacağı incelemeye alan polisler özel bir ekip kurarak araştırmalara başladı. 30 mahallede 500 çöp konteynerı ve güvenlik kameralarının incelemesi üzerine ketik bacağın Sucuzade Mahallesi’nden çöp kamyonuna yüklendiği belirlendi. Bul bilgiler doğrultusunda mahalle incelemeye alınarak bir pansiyonda yalnız yaşayan yirmi yedi yaşındaki Songül Erçil’den bir haftadır haber alınamadığını tespit etti.

Genç kadının en son kameralara yansıdığı sokağa yoğunlaşan ekipler kahvede çırak olarak çalışan otuz yedi yaşındaki F.K.'nın Erçil’in kaybolmasından hemen sonra Uşak’a gittiğini tespit ederek bilgisine başvurmak için gözaltına aldı. Kahvehanede yapılan incelemede boyalı kadın saçı ve kan lekesi önüne deliller konulan katil zanlısı F.K., suçunu itiraf ederek vahşice cinayeti nasıl işlediğini anlatarak suçunu itiraf etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *