» 
»
 

Adana'da dün mühürlenen kumarhaneyi başka isimle tekrar açtılar

Tombala oynattıkları gerekçesiyle dün Adana'da mührülenen kumarhane, bugün ismi değiştirilerek tekrar açılınca polis tarafında ikinci bir operasyon düzenlendi.

Adana'da tombala oynattıkları için polis tarafından mühürlenen Mert Holding Bingo Lotto Şans Oyunları adlı kumarhanenin bugün başka bir isimle tekrar açılarak kumar oynatmaya başladığı öğrenildi. Bunun üzerine polis ikinci kez mekana baskın yaptı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri Seyhan'ın Çakmak caddesinde bulunan bir iş hanına baskın yaptı. Tabelasında "Mert Holding Bingo Lotto Şans Oyunları" yazan iş yerini basan polis, kumarhaneyi mühürledi.

Bugün ise aynı iş yerinin mührü kırılarak bu sefer "SS. Şans Oyunları Destek Hizmet Kooperatifi Seyhan Şubesi" adıyla tekrar tombala oynatmaya başladığı bilgisini alan ekipler, tombalacılara düzenlediği operasyonda suç üstü yaptı. Polis baskınında "kumar için yer ve imkan sağlama" suçlamasıyla 9 kişi hakkında soruşturma başlatılırken, tombala oynarken suçüstü yakalanan 150 kişi Kabahatler Kanunu uyarınca para cezası aldı. İş yerinde bulunan bir miktar para ve esrara da el konuldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *