» 
»
 

Adana'da hastane yolunda doğalgaz borusu patladı

Adana'da kanalizasyon çalışması yapıldğı sırada, hastane yolundaki doğalgaz borusu patladı. Gaz, vanadan kesilinceye dek hasta ve yakınları hastaneye giriş yapamadı.

Adana'da hastane yolundaki kanalizasyon çalışmaları esnasında doğalgaz borusu patladı. Olaydan alınan bilgilere göre, Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Çukurova ilçesi, Karslılar Mahallesi'nde yer alan Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyhan Uygulama Merkezi önünde, kanalizasyon çalışmaları başlatıldı. Ekipler, hastanenin girişine yakın yerde kazı çalışmaları yaptığı sırada doğalgaz borusu patladı. Patlamanın etkisi ile gaz sızıntısı meydana geldi.

İhbar üzerine olay yerine doğalgaz firması yetkilileri, itfaiye ve polis ekipleri geldi. Firma yetkilileri doğalgaz sızıntısını engellemek için vanadan gazı kesmek için çalışma başlattı. Bu esnada hastanenin girişi de polis tarafından araç ve yaya geçişine kapatıldı.

Gaz vanasının kapatılması ile birlikte hasta ve yakınları hastaneye alındı. Yolda ekiplerin çalışmalarının sürdüğü bilgisi alındı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *