» 
»
 

Adana’da kayıp çocuklar: 2 kardeşten 5 gündür haber alınamıyor

Adana Yüreğir’de 5 gün önce evlerinden çıkan ancak bir daha geri dönmeyen iki kardeşten henüz bir haber yok. Gözyaşlarına boğulan aile, biri 17 diğeri 15 yaşındaki iki erkek çocuklarının hayatından endişe ediyor.

Adana Yüreğir ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi’nde yaşamakta olan ve biri 17 yaşındaki Koza İmam Hatip Lisesi 1’inci sınıf öğrencisi Salih Kara, diğeri 15 yaşındaki Koza Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Ahmet Kara olmak üzere iki kardeş 5 gündür kayıp. 6 çocuk babası 45 yaşındaki şoför babaları Mahmut Kara ve anne Emine Kara 26 Şubat günü öğleden sonra yemek yedikten sonra evden ayrılan ve 5 gündür eve geri dönmeyen çocukları için , Köprübaşı Polis Merkezi’ne giderek kayıp başvurusunda bulundular.

Baba Mahmut Kara, anne Emine Kara, 4 kardeşi ve akrabaları iki kayıp kardeşi bulmak için seferber oldu. Şehrin her yerinde oğlunu arayan Mahmut Kara onların fotoğraflarını yapıştırdı. Ancak aradan 5 gün geçmesine rağmen iki kardeşten bir türlü haber alınamadı.

Anne Emine Kara, bir değil iki oğlunun birden kaybolduğunu belirterek, "Evden yemek yeyip çıktılar bir daha da dönmediler. İki oğlumdan da haber alamıyorum. Onların başına bir şey gelmesinden korkuyorum, hayatlarından endişe ediyorum. Büyük oğlum kaybolmadan bir gün önce arkadaşına gitmişti. Sonra geri geldi. Bu kez iki oğlum birden kayboldu. 5 gündür ne uyuyoruz ne yemek yiyoruz perişan olduk. Eğer sesimi duyuyorsanız ne olur evinize dönün" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Baba Mahmut Kara ise çocuklarının başına bir şey gelmesinden koktuğunu ifade ederek, "Ne olur Allah için çocuklarımı gören varsa polise, bize haber versin. Benim çocuklarım okula gider oradan da evine gelirdi. Ne olur çocuklarım bulunsun" diyerek ağladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *