» 
»
 

Adana’da kayıp olarak aranan Cem Atalmış’dan kahreden haber

Adana’da 10 gün önce işe gidiyorum diye çıkarak bir daha kendisinden haber alınamayan 38 yaşındaki Cem Atalmış’ın ev almak için para verdiği kişiler tarafından işkence edildikten sonra vurularak öldürülüp gömüldüğü ortaya çıktı.

Alınan bilgilere göre olay Adana’nın Karaisalı ilçesinde bulunan Salbaş Mahallesi'nde meydana geldi. İddia edildiği üzere oto kiralama işi ile uğraşan 38 yaşındaki Cem Atalmış 21  Mart tarihinde işe için evden çıkmış bir daha da geri dönmemişti. Bunun üzerine ailesinin polise başvurması ile başlatılan araştırmada Atalmış'ın ev almak için inşatta çalışan Mehmet T. ile D.T.'ye 160 bin lira verdiğini ancak hem evi hem de parasını geri alamadığını ortaya çıktı.

Polis Atalmış'ın ev yüzünden husumetli olduğu bu iki şahıs tarafından öldürülmüş ihtimalinden yola çıkarak zanlılardan Mehmet T.'yi İstanbul'da şok bir operasyonla yakaladı. Zanlı Mehmet T. polise cinayeti D.T. ile birlikte işlediklerini söyledi. İlk ifadesinde cinayeti kabul eden zanlılar cinayeti Atalmış’ın ev için kendisine verdikleri parayı geri ödeyemedikleri için işlediklerini itiraf etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *